KAYIT OL

Dolduracağınız form ile Samsung Electronics Türkiye ve Çocuk Eğitim Derneği’nin desteklediği Ses Getirenler 0-5 yaş işitme engelli çocuğu olan anneler için hazırlanan aile destekleme projesine başvuracaksınız. Proje kapsamında ücretsiz olarak uzaktan aileleri destekleme videolarını, uzman yönlendirme videolarını izleyebilecek, aile danışmanlığı hizmetinden sorularınıza yanıt alabileceksiniz. Proje 12 ay sürecektir. Projeye katılımınız sizlere gönderilecek onay mailinden sonra başlayacaktır.

Projeye başvurmak suretiyle, bu başvuru formundaki kişisel bilgilerin, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu doğrultusunda kullanılmasına ve işlenmesine, aktarılmasına muvafakat ettiğiniz kabul olunur. Dilediğiniz zaman, bildirmek koşulu ile bu muvafakati geri alabilirsiniz. Diğer yandan kişisel bilgilerin işlenmesinde, kullanılmasında ve aktarılmasında, Samsung Electronics Türkiye ve Çocuk Eğitim Derneği tarafından 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa riayet edileceği taahhüt edilmektedir.

Proje kapsamında izleyeceğiniz videolardan ve alacağınız danışmanlık hizmetlerinden, kesin olumlu sonuç elde edeceğiniz taahhüt edilmemektedir.

Yaptığınız başvuruyla, videolarla ilgili tüm yasal hakların Çocuk Eğitim Derneği’ne ait olduğu ve videoların bu haklara saygı gösterilerek kullanılacağı kabul edilmektedir.

Lütfen formu çocuğunuz işitme engelli ise doldurunuz diğer engel grupları bu proje kapsamında değerlendirilmeyecektir.